Poštovné od 5000 Kč ZDARMA - Dodání do 3-4 pracovních dnů - Výměna do 14 dnů od dodání

Velkoobchod

Provozujete butik nebo kamennou prodejnu, ve které byste rádi prodávali naše výrobky? Kontaktujte nás a rádi Vám zašleme ceník a podmínky spolupráce. Předem upozorňujeme, že nedodáváme zboží do internetových obchodů.

Naše svetry, šály a doplňky jsou produkovány ručně v Nepálu z nejkvalitnějších vláken přírodních prémiových materiálů. Díky dlouholetým zkušenostem s výrobou kašmírového oblečení umíme nabídnout prvotřídní produkty za výhodné ceny.

Důvodem atraktivních cen je i fakt, že velkoobchodně neprodáváme zboží z maloobchodních skladů - dodací lhůta je přibližně 5 týdnů. Pokud u nás učiníte objednávku, zboží vyrobíme speciálně pro Váš obchod / značku, výrobky mohou mít visačky s Vaším logem. Při výrobě se dokážeme přizpůsobit Vašim individuálním požadavkům.

Kromě kvality je naší hlavní předností i šíře nabídky. Každý podzim vydáváme novou kolekci, v naší nabídce obyvykle máme více než 200 různých modelů svetrů ve velikostech od XS po XXXXL, vybrat si můžete z desítek různých barevných odstínů.