Poštovné od 5000 Kč ZDARMA - Dodání do 3-4 pracovních dnů - Výměna do 14 dnů od dodání

Kdo jsme?

Kašmír je láska na první dotek. Pocítíte při něm delikátní jemnost, úžasnou hebkost a hřejivost - velmi rychle zjistíte, že v rukou držíte něco výjimečného. Za neobyčejně kvalitní materiál byl považován již v dávných dobách, kdy získal přezdívku "fiber for kings", ve volném překladu "vlákno králů". Dnes už však nemusíte být panovníkem, abyste si mohli užít luxusní dotek kašmíru na vlastní kůži. Oblečení z kašmíru není zrovna nejlevnější, zvlášť pokud se vyrábí ručně a z nejkvalitnějších vláken - těch se ročně získá pouze omezené množství, což je jedním z důvodů vysoké ceny tohoto materiálu. Kašmírový svetr je však nepochybně dlouhodobou investicí. Při správné péči bude i po několika letech vypadat jako nový, nevybledne, nevytahá se. Není vyloučeno, že ho po Vás jednou zdědí další generace.

Vyznáme se v kašmíru

Jsme malá rodinná firma ze Slovenska, která v roce 2011 začala dovážet kašmírové oblečení z Nepálu. Výrobní podnik, se kterým spolupracujeme, se nachází nedaleko hlavního města Káthmándu. Koncem roku 2011 jsme spustili první internetové obchody na Slovensku a v Česku, dnes pravidelně odesíláme naše produkty do desítek různých zemí. Kvalita a výjimečnost našich produktů jsou důvody, pro které si naše výrobky objednávají i zákazníci z opačných koutů světa - například z Jižní Ameriky, z Asie a z arabských zemí. V průběhu času přibyly do naší nabídky i kolekce z dalších prémiových přírodních materiálů. Naše produkty není možné koupit v kamenných provozovnách, fungujeme výhradně jako internetový obchod. Zásilky expedujeme ze skladu na Slovensku, do Česka doručujeme zásilky kurýrem do 3-4 pracovních dnů.

Prvotřídní kvalita

Mezi námi a ostatními prodejci kašmíru pravděpodobně narazíte na několik odlišností. Jednou z nejzásadnějších je šířka nabídky. Tu pravidelně inovujeme, běžně v ní však najdete více než 200 různých modelů pánských a dámských svetrů. Téměř všechny jsou dostupné ve velikostech od XS po XXXXL, vybrat si můžete z desítek různých barevných odstínů. Každoročně na podzim vydáváme novou kolekci a umíme zajistit i individuální výrobu na míru - v případě zájmu nás pro bližší info kontaktujte e-mailem.

Další výraznou odlišností je kvalita. Náš sortiment je vyráběn ručně z kašmírových vláken, jejichž tloušťka střední hodnoty průměru je nižší než 0,0155 mm. Mnoho výrobců se snaží minimalizovat výrobní náklady produkcí v Číně a používáním hrubších, levnějších vláken. Ve výsledku je však produkt pichlavý a nekvalitní - dávejte si pozor, ani označení "100% kašmír" nemusí být zárukou kvality. Doporučujeme vyhnout se podezřele výhodným nabídkám a nákupu kašmíru ve velkých řetězcích.

Bezpečný nákup

Garantujeme kvalitu našich výrobků a bezpečný nákup. Bez udání důvodu nám můžete zaslat zboží zpět a my Vám obratem vrátíme peníze, nebo zrealizujeme výměnu. Pro své zákazníky nabízíme i nadstandardní servis - pokud si například nešťastnou náhodou svetřík poškodíte, umíme zajistit jeho opravu. V případě jakýkoliv dotazů nebo požadavků nás neváhejte kontaktovat.


Získejte 5% slevu!

Přidejte se k odběru novinek a získejte 5% slevu na první nákup.

Neplatí na výprodejové položky.

Děkujeme za váš zájem!

Při první objednávce můžete uplatnit kód s názvem 5PERCENT.

Na Váš e-mail jsme poslali zprávu, ve které naleznete odkaz na potvrzení.