Poštovné od 5000 Kč ZDARMA - Dodání do 3-4 pracovních dnů - Výměna do 14 dnů od dodání

Dobré ceny při zachování nejvyšší kvality.

Články Peter Greša

Víme, že cena bývá velmi často rozhodujícím faktorem v rozhodování zákazníka, zda nakoupit nebo ne. Nesnažíme se být nejlevnější, naším cílem ale je, aby si pohodlné a luxusní kašmírové oblečení mohl dovolit i ten, kdo by dal jinak přednost například ovčí vlně nebo syntetickým materiálům.

Držíme nízké ceny. Prodáváme bez prostředníků.

Snažíme se co nejvíce omezovat náklady. Nemáme zbytečné mezičlánky, prostředníky, nespolupracujeme s velkoobchody a distribučními společnostmi. Naším cílem je dostat kvalitní ručně tkané kašmírové výrobky k zákazníkovi co nejkratší a nejpřímější cestou prostřednictvím výhradních zastoupení v každé zemi, ve které se rozhodneme prodávat – Felipe.cz je naším výhradním zástupcem pro Českou republiku. Díky této obchodní strategii si můžeme dovolit nižší ceny než konkurence. Naše výrobky jsou přitom z toho nejkvalitnějšího kašmíru.

Na čem nešetříme? Na službách a péči o zákazníka.

Mnozí prodejci si mohou dovolit dobré ceny jen proto, že šetří na péči o zákazníka. U nás se s tímto přístupem nesetkáte. Nevyhovuje vám velikost, barva nebo jen prostě kašmírové oblečení nesplnilo vaše očekávání? Bez zbytečných dotazů a průtahů vám ho vyměníme nebo vrátíme peníze.